Alfabetyczny spis miejscowości, siedzib  szkół i budynków poszkolnych uwidocznionych w projekcie.

                               ( aby przejść do informacji o konkretnej szkole wystarczy kliknąć nazwę miejscowości)

Babkowice ( gmina Pępowo)

Białośliwie ( gmina Białośliwie)

Bielsko ( gmina Międzychód)

Biniew ( gmina Ostrów Wielkopolskie)

Bolechowo ( gmina Czerwonak)

Borek

Boruszyn ( gmina Połajewo)

Chocicza ( gmina Nowe Miasto)

Chodzież

Chojno ( gmina Wronki)

Czarnków

Czeluścin

Drawski Młyn ( gmina Drawsko)

Drawsko

Dworzakowo ( gmina Białośliwie)

Fanianowo ( gmina Łobżenica)

Garbatka ( gmina Rogoźno)

Gniezno ZSEO

Gniezno Szkoła Podstawowa nr 1

Grabówno ( gmina Miasteczko Krajeńskie)

Grąblewo ( gmina Grodzisk wielkopolski)

Gościejewo (gmina Rogoźno)

Góra nad Notecią ( gmina Czarnków)

Gulcz ( gmina Wieleń)

Huta ( gmina Czarnków)

Izbiczno ( gmina Dobrzyca)

Jabłkowo( gmina Skoki)

Kaźmierz

Kicin

Kiszewo ( gmina Oborniki)

Kiszkowo

Koninko ( gmina Wągrowiec)

Kowanówko

Koziegłowy ( gmina Czerwonak)

Krosin ( gmina Polajewo)

Krosinko ( gmina Mosina)

Krucz ( gmina Lubasz)

Kuźnica Czarnkowska ( gmina Czarnków)

Laskownica Wielka ( gmina Gołańcz)

Lipia Góra (gmina Szamocin

Lubasz

Luboń

Ludwinowo (gmina Pępowo)

Łekno ( gmina Wągrowiec)

Łobżenica

Łopienno ( gmina Mieleszyn)

Łukowo ( gmina Wągrowiec)

Magdalenki ( gmina Pępowo)

Małachowo ( gmina Dolsk)

Margonin

Markowice ( gmina Kleszczewo)

Mieścisko

Mikołajewo ( gmina Czarnków)

Miłkowo ( gmina Lubasz)

Młynkowo ( gmina Połajewo)

Morasko

Mosina

Mościska ( gmina Wysoka)

Międzychód

Murowana Goślina

Miasteczko Krajeńskie

Obora ( gmina Gniezno)

Owieczki ( gmina Rogoźno)

Owińska ( gmina Czerwonak)

Pasierby ( gmina Pępowo)

Pecna ( gmina Mosina)

Pobórka Wielka ( gmina Białośliwie)

Połajewko ( gmina Połajewo)

Połajewo

Promnice ( gmina Czerwonak)

Pruśce ( gmina Rogoźno)

Radojewo ( Poznań)

Rąbczyn ( gmina Wągrowiec) 

Rejowiec ( gmina Skoki)

Rogalinek ( gmina Mosina)

Rogoźno

Rogoźno okolice- osiem szkół

Romanowo Górne ( gmina Czarnków)

Romanowo Dolne ( gmina Czarnków)

Rosko ( gmina Wieleń)

Rudnicze ( gmina Wągrowiec)

Róża Wielka ( gmina Szydłowo)

Rybno Wielkie ( gmina Kiszkowo)

Ryczywół

Rzecin ( gmina Wronki)

Siedlec ( gmina Pępowo)

Sienno ( gmina Wągrowiec)

Słocin ( gmina Grodzisk Wielkopolski)

Słomowo (gmina Rogoźno)

Słomowo ( gmina Września)

Skoraszewice ( gmina Pępowo)

Sośnica ( gmina Dobrzyca)

Sośniczka ( gmina Dobrzyca)

Stara Wiśniewka ( gmina Zakrzewo)

Strzałkowo

Strzelce ( gmina Chodzież)

Strzyżewo ( gmina Zbąszyń)

Swarzędz

Szamocin

Szamoty ( gmina Szamocin)

Święta ( powiat złotowski)

Tarnówko ( gmina Połajewo)

Trzemeszno

Uchorowo ( gmina Murowana Goślina)

Wągrowiec

Wiatrowo ( gmina Wągrowiec)

Wilkonice ( gmina Pępowo)

Wioska ( gmina Rakoniewice)

Wierzonka ( gmina Swarzędz)

Wiórek ( gmina Mosina)

Wrzeszczyna ( gmina Wieleń)

Września

Wysoka

Zacharzyn

Zbąszyń

Zielonagóra ( gmina Obrzycko)

Złotoryjsko ( gmina Murowana Goślina)

Złotów okolice-osiem szkół

Żydów ( gmina Godziesze Wielkie)